2 Ağustos 2017 Çarşamba

Blogger'a Dönüş
 Değerli blog yazarları, beni tanıyan ve tanımayan herkese selam. Çok uzun zaman oldu. Yakın zamanda bir şiir paylaşmış olsam bile, aktif duruma ne zaman geçerim bilemiyordum. Dün geceye kadar da bilmiyordum. Dün benim çokça şiir yazdığım bir gündü. İlham perisinin uzattığım eli tuttuğu bir gündü. Yeniden kendimi keşfettiğim ve ilgi alanlarım hakkında okumalar yaptığım bir gündü. Peki bunun burayla ne alakası var? Ben ilk blog yazımı 31.07.2015'te  yazdım. Yeni arkadaşlar, eski topraklar ve geçip giderken uğrayanlar... Blog yazdığım ilk günden bugüne kadar öyle çok şey değişti ki. Burada kazandığım dostluklar da oldu. Biri bana blog yazmaya başlasam mı diye sorsa, tereddüt etmeden evet derim. Blogger'da karşılaşacağı şeyleri ve nasıl yükseleceğini de anlattıktan sonra tabi ki. Bugün yazacağım ikinci bir yazının da linkini bu yazının sonuna ekleyeceğim. O yazıda  yeni başlayacak bloggerlara Blogger'ı gerçek yüzüyle anlatacağım. Yeni şiirler ve araştırma yazılarımı paylaşmaya tekrardan başlıyorum Yakın zamanda da bir mim yapacağım takipte kalın dostlarım ve paylaşarak bana destek olun. Teşekkür ederim. :)

Blogger'ın Filtresiz Yüzü yazım için tıklayınız.


8 yorum:

 1. Hoş geldiniz. Arada bir es vermek daha sonra bomba gibi yazılar ile dönmeye sebebiyet veriyorsa güzel. Umarım sizde de durum böyle olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş buldum . Öyle olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.

   Sil
 2. Hoş geldin dostum, şiirlerini heyecanla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş buldum Emre :) teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Şiir dışında da paylaşımlarını bekliyorum... Arada dinlenmek güzel olur...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin kadar olmasa da ben de araştırmalarımı paylaşacağım :) Dinlenmek iyi geldi evet .

   Sil
 4. Emre, iletişim kopukluğu yaşadığımız günlerde değişen bir yığın olaylar ve ruhsal depremler yaşadım. Maili fark edip okumaya başlayınca, lisan biraz sert geldi. Ama sonunda senin yazın olduğunu anladım. Bilirsin ben geç anlarım:) Dönüşün sevindirdi. Az çok duygusal durumlarımızda benzerlikler var. Yazı ve şiirlerini özledim. Ben de kendi çapımda dertleri süslüyorum hâlâ. Onlar da hiç eksik olmuyorlar, zincirleme kaza gibi. Sevgilerimle oğlum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlıyorum seni ablacığım. Bu günler bizler için zor. Evet atlatacağız bu günleri. Biraz sivrildim. Ama yüreğim aynı. Yakın zamanda görüşmek üzere ablacığım. Sevgiler.

   Sil