18 Ekim 2016 Salı

Şablon Değişikliğim (Bu kez oldu sanırım )

Merhaba :) Yenilikleri seviyorum. Aslında blog yazmaya başlayalı bir seneden biraz fazla oldu. Ama ben şu son birkaç ay içinde şablon değişikleri üzerine adeta sınav verdim :) Çok farklı şablonları defalarca denedim. Eksikliklerimi sordum. Uymayan veya özelliği inaktif olmuş şablonların gazabına da uğradım. Hatta sanırım iki kez belki üç şablon değişikliği yaptığıma dair yazılar yazdım. Çok mutlu olarak . Fakat o yazılardan sonra çıktı sorunları şablonların. Ben eski blogger şablonuma döndüm birkaç kere. Bunu anlatmasam içimde kalırdı :) Şimdi ise birkaç gün önce büyük sabırla ve kısa bir sürede şablonumu değiştirdim. Çokça uğraştığım için birçok yerini bilir oldum artık . O yüzden pek zorlanmadım. Şablonumun ismi Fashionly :) ve Sora Templates sitesinden aldım :) Ben oldukça memnunum ve sanırım siz de öyle :)  Ben bu iş üzerinde yalnızca bir şablonun ufak işlerini yapacak ve şu an gördüğünüz şekilde hazırlayacak kadar bilgiye sahibim :)  Yardıma ihtiyacınız olursa bana sorabilirsiniz :) Ben Semih Keçecioğlu ve Mustafa Sönmez'den birkaç kez yardım aldım onlar daha bilgili tabi :)

Çok teşekkür ederim sevgili okurlarım :)


24 yorum:

 1. Şablon,benim de sorunum :( Çok eksiği var :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç sıkmayin canınızı dediğiniz gibi üzülecek neden aramayalım :) bir çaresi bulunur :)

   Sil
 2. Merhaba Emre, Sora Templates sitesine girmeyen ve her yerini ezberlemeyen Blogger yok sanırım. Sen beğendiysen sorun yok...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım reklamlarını iyi yapıyorlar :) Beğendim güzel oldu en azından istediğim gibi :)

   Sil
 3. Kardeşim senin sablonun güzeldi bence. Bu da güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) ama sanki blogger'ın kendi şablonları fazla özensiz gibi ondan değiştirmek istedim :) hoş oldu gibi :)

   Sil
 4. Şablonlarda ne yazık ki çok sıkıntı çıkabiliyor, işte bu diyene kadar bende baya uğraşmıştım, yine değiştirmeyi istiyorum ama. :)
  Bu şablon da gayet hoşmuş, güle güle kullanın. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ah o sorunlar :) umarım kendinize uygun bir şablon bulursunuz :) çok teşekkür ederim :)

   Sil
 5. Ben şu an ki şablonumu 15 gün aralıksız çalışarak yaptım. Çok yordu ama fazlasıyla değdi :) Hayırlı olsun şablonun umarım bir sıkıntı çıkmaz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eee uğraştığına değmiş ama :) umarım çıkmaz çok teşekkür ederim :)

   Sil
 6. Ben de cok begendim sablonunuzu ;)

  YanıtlaSil
 7. Güle güle kullanın şablonunuzu, her blog yazarının bir şablon krizi oluyor sanırım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani eğer çok takılmıyorsanız bu konulara bazen olmuyor :) çok teşekkür ederim :)

   Sil
 8. gayet güzel olmuş maşallah :D benim tasarım berbat malum. Ama olsun ya bir gün o da düzelir :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) berbat demeyin efendim :) siz değiştirmeyi düşünürseniz yardimci olmaya çalışırı :)

   Sil
 9. Güle güle kullan güzel olmuş :))

  YanıtlaSil
 10. İlk yazını okuduğum kadarıyla standart bir şablon üzerine kırmızı ve siyah teması giyilmiş bir şablon vardı. :) Sonra gece çekilmiş bir fotoğrafın resmini koymuşsun. Ben çok beğenmiştim onu. Ama hep tema bakımından siyahtı. Şimdi bembeyaz. :) Güzel olmuş hayırlı olsun. İnşallah bir sorun çıkmaz da artık bunda ömürlük gidersin.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :) ben sizin kadar bile hatırlayamadım inanın :) evet böyle bembeyaz olmalı sanırım her şey. İçimiz o ırsi karamsarlıktan kurulmalı artık :)

   Sil
 11. Güzel olmuş. Yeni şablonunla nice yeni güzel yazılara :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :) evet ben de hayli beğendim :) çok teşekkür ederim inşallah :)

   Sil
 12. Önceki halini bilmiyorum bu bence güzel. İlk açtığımda düşünmüştüm. Sanırım para ödemek gerekiyor bunlara. Ne kadar harcadın merak ettim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Para ödemek gerekmiyor. Yani çoğu insan uğraşmamak için ya da çok uğraşıp beceremeyince para ödeyip bilen birine yaptırıyor. Ben kendim var olan bu şablonu siteme uyguladım. Kimseye de para vermem gerekmedi. Size de kesinlikle önermiyorum. Herhangi bir bloggera para ödemeyiniz. Dolandırıcılık oldukça yaygın çünkü.

   Sil