17 Ağustos 2016 Çarşamba

SatırArasıMİM #1


  Yeni insanları tanıyıp yardımlaştığım blog dünyasına gireli bir seneden fazla zaman oldu. İlk kez bir mim etkinliği düzenliyorum. Tanıdığım bu güzel insanlarla aynı etkinlikte bulunmak beni mutlu edeceğinden böyle bir şey düşündüm. :)) Hemen sorulara geceyim :))
1.  Nasıl blog yazmaya başladınız ?
  Zaten uzun süre nice deftere şiir ve yazı karalamışken daha önce de duyduğum 'blog yazmak' düşüncemi fiile döktüm. Bir senedir de çoğunlukla şiirlerimi sizle paylaşıyorum. Ve son zamanlarda merak ettiğim konuları da araştırıp paylaşmaya başladım :)
2. Blogunda daha önce yazmadığın bir tarzda yazacak olsan bu ne olurdu ?
   Aslında böyle bir oluşum içinde olduğum için bu soru kolay bir soru olacak gibi :)) Ben hikaye yazmak isterim.Denediğim halde yazamadığım yazsam da devamını getiremediğim icin bıraktım.
 3. Bloglarda okumayı en çok sevdiğin konular nelerdir ?
   Aslında güzel bir anlatımı olan bir yazardan her şey okunur. Görüşlerime farklı şeyler bile olsa asla yarıda birakmam okumaya başladığım yazıyı. Bu siralar ise blogger eklentileri ile ilgili yazılar , bilim ve insan yapısı üzerine yazılar ilgimi çekiyor açıkçası.
4.Hayatta en çok yapmak istediğin üç şey nedir ?
   Ben uzaya çıkabilmek,farklı ülkelerde sokakta şarkılarımdan söylemek ve merak ettiğim tarihi yapıları ülke ülke dolaşarak görmek istiyorum.

  Etkinliğe destek olmak amaçlı bir kere profilinizde paylaşırsanız çok mutlu olurum :)) Mimleyemediklerim de davetlidir . Yukarıdaki görselin kullanılması Rica olunur. Teşekkür ederim :))

  Mimlenenler :)
         http://www.eceevren.com

  https://ilgininrenklidunyasi.blogspot.com.tr

https://tigrisdriver.blogspot.com.tr/

http://senbenvehickimse.blogspot.com.tr

   http://semihkececioglu.blogspot.com

  http://yasamdanyazilar.blogspot.com

     

16 yorum:

 1. Hehehhheee seviyorum mimleri en kısa zamanda paylaşacağımm sevgiyle

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle mimlediğiniz için teşekkürler. Kendime bir yazı programı hazırladığımdan cumartesi günü yanıt verebilirim. Merak edip paylaştığınız konuları büyük bir istekle okuyorum. Madem ki seviyorsunuz, Blogger eklentileri ile ilgili yazılar paylaşmaya devam ederim. Uzaya çıkma fikri güzelmiş, küçükken hayalim astronot olmaktı 😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kolay gelsin diyeyim öncelikle :) Merakla bekliyorum yazınızı . Evet özellikle sizin blogunuz bu aralar bu konuda sıkça yardım aldığım bir blog :) Teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Nedenini bilemiyorum ama çok çok ilgimi çekiyor bu konu. Tüm mimleri takip edip, kimler ne cevap vermiş dikkatle okuyorum. Çok hoş bir etkinlik başlatmışsınız. Tebrikler 👏

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim:) evet mim bloggerları tanımak adına güzel bir etkinlik pek bir etki alamasam da yararlı bir etkinlik :)

   Sil
 4. Emrecim öncelikle davetin için teşekkür ederim. Bu nazik davetine en kısa sürede icabet edeceğim. Lakin sorular sağlam gözümden kaçmadı bilesin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Çok sevinirim. :) Siz öyle diyorsanız öyledir tabi :) bekliyorum büyük bir merakla :)

   Sil
 5. Emre merhaba; mim yazısını severek okudum.Ayrıca çok teşekkür ediyorum.En kısa sürede bende mim etkinliği yazımı paylaşacağım. Saygılarımla arkadaşım :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :) Merakla bekliyorum yazınızı açıkçası :) saygılarımla :)

   Sil
  2. Yazdım bile :))) Görüşürüz :)

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim gorüşmek üzere :)

   Sil
 6. Ben yine görmemişim Emre o gün bu mim yazısını. Tigris kızımın miminden atladım geldim.En çok ne hoşuma gitti bilir misin oğlum:farklı ülkelerde sokaklarda şarkı söylemek.Dilerim gerçek olur.

  YanıtlaSil
 7. Şimdi de ta başta ismim var.Onu gördüm.Çok teşekkürler, hemen yapıyorum oğlumun mimini.Sevgilerimle Emre,selamlar :)

  YanıtlaSil
 8. yaşamdan yazılar da beni bu mime dahil etmişti; ÖZELLİKLE :D yine içinizden geldiği gibi yazmışsınız. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok kişi katılmıştı buna ya :) çok teşekkür ederim:)

   Sil